Galeria Pędzlem i Piórem

 

Karykatury kolegów i koleżanek  wykonane przez ucznia Szkoły Podstawowej Nr 5 w Zawierciu

 

 

Prace małych artystów z  grupy "Motylki"  z Przedszkola N r 1 "Słoneczko" w Zawierciu

 

Prace wykonane przez 3-latków z grupy "Krasnoludki"

 

Prace wykonały dzieci z grupy 4-latków "Biedronki"

 

Uczniowie pracowali pod  kierunkiem wychowawców:  mgr Marty Koczur, mgr Iwony Szczepanek, mgr Joanny Szczerby

 

Prace członków szkolnego koła forograficznego mieszczącego się w Zespole Szkół i Placówek im. M. Grzegorzewskiej w Zawierciu

 

Prace konkursowe uczniów  klasy II Szkoły Podstawowej im. J. Jabłczyńskiej w Wysokiej. Konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną SP w Wysokiej i Bibliotekę Publiczną w Łazach Filia Wysoka na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego "120 przygód Koziołka Matołka". Prace  wykonane pod kierunkiem pani A. Słuji-Kropiewnickiej i pani B. Luraniec.

 

 

 

Prace wykonane przez przedszkolaków Prywatnego Przdszkola "Akademia Malucha" w Zawierciu

 

Prace uczniów SP im. J. Jabłczyńskiej w Wysokiej biorących udział w Międzynarodowym konkursie pt.: Jak na to wpadłeś Holmesie?.Edukacja przez dedukcję.  Prace w formie komiksu i plakatu w języku angielskim przedstawiały  twórczość A. Conana Doyl'a i prezentowały postać samego  S. Holmesa. Uczniowie biorący udział w konkursie zajeli zaszczytne II miejsce.

Opiekunem szkolnym uczniów była nauczycielka jezyka angielskiego pani Aldona Skrzypiec.

 

Od 20 lostopada 2015 r.  w naszej placówce obejrzeć można pokonkursową wystawe prac plastycznych uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu. Pażdziernikto Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych., Z tej okazji nauczyciele bibliotekarze Sp nr 5, ogłosili konkurs plastyczny pod hasłem "Biblioteka moich marzeń. " Do konkursu zgłoszonych zostało 45 prac. Ze względu na ilość i kreatywność  wykonania prac, jury podzieliło je na dwie kategorie: przestrzenne i plastyczne.

 

Prace plastyczne wykonane przez uczniów klas I-III.